O nás

Informace o dodavateli (dle Občanského zákoníku)

Náš kamenný obchůdek najdete v Kutné Hoře poblíž centra města naproti Komerční bance na adrese Tylova 504. Obchod vede pan Richard Tůma (IČ: 71255796).

2006 videopůjčovna, postupně se změnila v prodejnu filmů na DVD nosičích, včetně válečných filmů, oživena několika historicky laděnými kousky zboží

2007 rozšíření o dětské kuličkové pistole a samopaly, airsoft, vzduchovky, plynové pistole a další sebeobranné prostředky, nože, kuše, pyrotechniku apod., tj. zbraně a střelivo patřící do kategorie D, webové stránky www.replikyzbrani.cz

2010 doplnění sortimentu o oblečení a další doplňky pro hráče airsoftu, lesní a přírodní turisty či rybáře, včetně dětského zboží, trička, kalhoty, tříčtvrťáky, kraťasy, blůzy, mikiny, bundy, vesty, kšiltovky, klobouky, kukly, čepice, ponožky, rukavice, šátky, tenké spací pytle, samonafukovací karimatky, batohy, tašky, tábornické nože, mačety, sekery, ešusy, kotlíky, trojnožky, stany, skládací židle, placatice, kompasy, buzoly, dalekohledy, vlajky, vojenský výstrojní materiál, maskovací sítě, znehodnocené zbraně a munici (originály válečné), šperky z oceli (řetízky, přívěsky, náramky, náušnice, prstýnky), sluneční brýle s UV 400 klasické nebo s polarizačním efektem a další. atd. Pro toto zboží jsme v roce 2012 spustili eshop www.army-maskace.cz, a můžete ho plně využívat pro své nákupy.

Doporučujeme Vám navštívit město Kutná Hora při Vaší dovolené a spojit historicky laděnou dovolenou s návštěvou našeho obchůdku. Jako novinku pro děti jsme přidali do nabídky výrobky ze dřeva (meče, řemdihy, palcáty, štíty, pro sběratele či herce i halapartny). Nabízíme jako dekorační předměty i historické bambitky ze dřeva a kovu.

2012 modernizujeme stránky na eshop http://www.kulickovky.com, který jak doufáme přiblíží náš krámek novým zákazníkům, a pomůže upevnit vztahy s vracejícími se zákazníky. Pro podporu těchto vztahů zavádíme zákaznické výhody pro ty z Vás, kteří u nás nakupujete opakovaně (akční slevy, dárky, pozvánky na společné akce a další).

V současné době fungujeme převážně jako vzorková prodejna a eshop. Spolupracujeme s mnoha velkými dodavateli.

Pokud na našich stránkách nenajdete požadované zboží, napište nám o tom emailem, a my pro Vás zpracujeme cenovou nabídku do 5dnů.

Pokud něco na vzorkové prodejně nemáme hned, to neznamená, že to u nás nejde koupit. Co není hned, může být např. pozítří ;o)

Pokud se Vám nechce nikam cestovat, můžete využít našeho internetového obchodu, který pravidelně doplňujeme o nové položky tak, abychom se Vám přiblížili a Vy jste mohli nakupovat z pohodlí Vašeho domova.

Najdete nás také podle klíčových slov (keywords): maskáče kutná hora, armyshop, army-shop, army shop, armyobchod, army-obchod, army obchod, army, obchod, army kutná hora, kutná hora, tylova kutná hora, tylovka, tylova 504, army věci, army obchod kutná hora, army shop kutná hora, army oblečení, maskáče, maskáčové, maskáčová, maskáč, vzduchovky, plynovky, nože, airsoft, airsoftky, airsoftka, military, vojenské, vojenská, navy, paintball, painbol, peinbol, myslivecké doplňky...

Používá opensource systém OpenCart | R.V.D. army shop, Richard Tůma © 2024 | Created by Casey Kraft in 2013