Doprava

NYNÍ SI MŮŽETE VYBRAT Z NĚKOLIKA ZPŮSOBŮ DOPRAVY

Zboží zasíláme po celé české republice českou poštou na dobírkuNeplatíte tedy žádné peníze předem, ale až při převzetí zásilky. Totéž platí pro doručování do ciziny.

Cena poštovného a balného je nastavena pro několik variant doručení, avšak pro jakkoli velký objem zboží.

  1. Standardní Balík na dobírku s dobou doručení cca 2-3 pracovní dny je za cenu 150Kč pro jednu objednávku a to i vpřípadě, že bude objednávka rozdělena do více balíků z důvodu většího množství zboží.
  2. Standardní Balík na Slovensko zasíláme za paušální sazbu poštovného 261Kč.
  3. Službou Balík do ruky obdržíte Vámi objednané zboží do druhého dne za sazbu poštovného 176Kč.
  4. Službou Balík na poštu Vám bude doručeno zboží do druhého dne na Vaši dodací poštu, a bude automaticky na Vaší dodací poště uloženo, do Vaší poštovní schránky dostanete informaci o uložení zásilky, tato služba je taktéž za sazbu poštovného 176Kč.

Cena poštovného a balného se může lišit při doručování do ciziny. Přepočet dobírky na EURa provede Česká pošta vždy podle aktuálního měnového kurzu.

O případných změnách v sazbě poštovného bude bude zákazník informován vždy předem, a bude vyzván k potvrzení nebo stornu objednávky před odesláním zásilky emailem.

Termín doručení je zpravidla do 2-5 pracovních dnů od odeslání zásilky na Vámi určenou adresu, o odeslání Vás budeme informovat emailemDoba doručení do ciziny se může od doby doručení v České republice lišit, a to podle aktuálních podmínek pro doručování České pošty.

Používá opensource systém OpenCart | R.V.D. army shop, Richard Tůma © 2024 | Created by Casey Kraft in 2013